Blog o stronach,sklepach www,pozycjonowaniu stron www

Co trzeba umieć, aby stworzyć stronę www?

Wiele osób szuka alternatywnych sposobów na to, aby przeżyć swoje życie. Ostatnimi czasy bardzo popularne jest rezygnowanie z pracy na etacie, na rzecz niezależnego dziennikarstwa, programowania, pisania tekstów czy robienia zdjęć.

Docieranie do klienta


Wszystkie te rodzaje wolnych zawodów, w mniejszy lub większy sposób łączą się z internetem. Aby w nim zaistnieć, potrzeba do tego medium. Można korzystać z social mediów, aby się promować, ale dość ważne jest posiadanie własnej strony www. Nie musi być ona wymyślna, kluczowe jest to, aby pokazywała to, czym chcecie zachęcić klienta.

Jak napisać stronę internetową?

Wiele osób decyduje się w takim momencie na napisanie własnej strony www, żeby było taniej, no i to przecież nie może być trudne. Niestety, prawda jest nie po tej stronie. Aby napisać dobry kod, biegle trzeba znać, chociaż dwa języki — HTML oraz CSS. Ich nauczenie nie jest może bardzo trudne, ale wymaga wielu godzin ciężkiej pracy. Trzeba też pamiętać, że dobra strona internetowa oparta jest o CMS, który ułatwię jej administrację, a przede wszystkim optymalizuje. Pracy w nim również trzeba się nauczyć, co niesie za sobą kolejne godziny. Gdzie więc znaleźć czas, aby przygotowywać artykuły albo robić zdjęcia? Przecież to one mają być źródłem dochodu, a nie sama strona internetowa.

Podsumowując, budowa strony www nie jest zadaniem prostym, mimo że wielu ją tak przedstawia, potrzeba do tego czasu i cierpliwości. Nie zawsze posiada się te dwie rzeczy, więc może lepiej poprosić kogoś, aby zrobił to za nas?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *